CZ EN RU
facebook linkedin
2016
PF 2017

Děkujeme všem zaměstnancům a obchodním partnerům za projevenou důvěru, podporu a spolupráci v uplynulém roce 2016.

Zároveň přejeme všem příjemné prožití svátků vánočních a mnoho dalších úspěchů v nadcházejícím roce 2017.

2016
Návštěva delegace Čínské lidové republiky

Dne 30. 3. 2016 navštívila delegace Čínské lidové republiky naše společnosti ZVU STROJÍRNY a DUKLA STROJÍRNY. Čínskou delegaci přivítal provozní ředitel společnosti DUKLA STROJÍRNY Radek Kadlec v Kolíně, kde měli hosté možnost prohlédnout si výrobní prostory společnosti. Po prohlídce v Kolíně se přemístila delegace do Hradce Králové, kde si mohla prohlédnout též výrobní prostory ZVU STROJÍREN a kde bylo delegaci představeno výrobní portfolio a reference společností.

2016
Jmenování Ing. Kadlece do funkce provozního ředitele

Kolín, 1. 2. 20106 – Společnost DUKLA STROJÍRNY, s.r.o. s potěšením oznamuje, že jmenovala Radka Kadlece (43) do pozice provozního ředitele společnosti. Bude zodpovědný za naplňování strategie  společnosti v rámci SAFICHEM GROUP, rozvoj obchodních aktivit a optimalizaci procesního řízení společnosti. Před nástupem do společnosti DUKLA STROJÍRNY pracoval Radek Kadlec jako obchodní ředitel v sesterské společnosti PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., kde byl zodpovědný za marketingové aktivity, posilování obchodní sítě společnosti a řízení dodavatelských partnerů.

Pracovní zkušenosti nabyl také jako projektový manažer v poradenské společnosti FBE Praha, s.r.o., kde měl zodpovědnost za posílení jejích obchodních aktivit. Společnost se zaměřovala na rozvoj podnikatelské strategie, lidského potenciálu a procesů formou interaktivního vzdělávání, poradenství a řízení projektů. Velkou část svého profesního života strávil Radek Kadlec ve společnosti FRIGERA METAL, a.s., (nyní BOKI Industries a.s.), která se zabývá výrobou a dodávkami dílů z kovových materiálů a výrobou konvektorů.

 V průběhu 14 let zde působil na pozicích manažer kvality, výrobní ředitel, obchodní a technický ředitel a v letech 2007 – 2011 byl generálním ředitelem společnosti. Zároveň byl postupně také členem, místopředsedou a předsedou představenstva. V minulosti pracoval rovněž několik let jako manažer prodeje pro automobilový sektor a předního výrobce nářadí. Radek Kadlec vystudoval inženýrský program na Vysoké škole ekonomie a managementu. Titul MBA získal na Nottingham Trent University na vysoké škole Brno International Business School. Ve volném čase se rád věnuje sportu, literatuře, hudbě, cestování a jachtingu.

2015
Veletrh práce Profesia Days

Zajímáte se o pracovní příležitosti v naší společnosti? Přijďte se informovat na veletrh práce Profesia Days, který se bude konat na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech ve dnech 20. - 22. 10. 2015.